İstanbul Okul Öncesi Eğitim Semineri

21 Eylül 2019 10:00
21 Eylül 2019 17:00
İKÜ Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi E5 karayolu üzeri, İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü 34158 Bakırköy / İstanbul
Tamamlandı

Her geçen gün çocuklarımızla aramızda yaşadıklarımızı düşünüyor, çözümsüzlüğün doruklarına ulaşıyor belki de yaşadığımız problemlerde çözüm yolu bulmak için gerekli birikimi ve tecrübeyi sağlayamıyoruz. Oysaki çocuklarımız her yeni günde, değişen dünyaya ilk ayak uyduran kesim oluyor. Ve akıllarda şu sorular yankılanıyor “Çocuğu ne kadar tanıyorum? İhtiyaçlarını ne kadar biliyorum? Ona nasıl rehber olabilirim? Onu nasıl anlayabilirim?”


OKEVED olarak alanında uzman eğitimcilerin bir arada olduğu eşsiz eğitim şölenini hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Karşımızda 5 harika uzman ile , çocuğun ruh sağlığından oryantiring uygulamalarına, müzik eğitiminden duyusal gelişimlerine ve bebek, çocuk gelişiminde farklı düşünceler ile yeni yaklaşımları paylaşarak , çocuğa “küçük” penceresinden bakış yerine, gelecekte evrene yönelik “büyük insan” bakışını kazanmaya kadar sonsuz bilgi hazinesi bizi bekliyor olacak.

 

"Okulöncesi değişiyor, öğretmenim gelişiyor" diyor isen, öğretmen çemberimize ortak ol, bu harika eğitimi kaçırma. Öğrencilerimiz ve geleceğimiz için seni bekliyoruz.
 

KONUŞMACILAR

Aytaç AÇIKALIN

Özge Selçuk BOZKURT

Mehmet PALANCI

Onur EROL

Ali UZUN

 

Seminerimize Kayıt Olmak İçin Lütfen Tıklayınız...  SEMİNER KAYIT

 

Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.