Misyonumuz

Misyonumuz, Çocuğun olumlu deneyimler yaşamasını sağlayacak, okula öğrenmeye ve kendi becerilerini fark edip arttırmaya yönelik her türlü olumlu tutumu destekleyecek sağlıklı işleyen okul-aile-çevre mekanizmasını oluşturabilmektedir.

Okul Öncesi Eğitim Dönemi; Beyin gelişiminin en yoğun ve hızlı yaşandığı dönemdir. Beyin gelişimi çocuğun bilişsel, dil, motor, sosyal ve duygusal gelişimi için güçlü bir zemin oluşturur. Bu dönemde çocuklar çok hızlı büyürler ve bu gelişim alanlarında şaşırtıcı bir hızla yetkinleşirler. Bir hızla yetkinleşirler. Böylece çocuğun kendi potansiyelini gerçekleştirmesinin ve toplumun üretken bir bireyi olabilmesinin yolu açılmış olur.

Bu sebeple derneğimizin misyonu; Çocuğun olumlu deneyimler yaşamasını sağlayacak, okula öğrenmeye ve kendi becerilerini fark edip arttırmaya yönelik her türlü olumlu tutumu destekleyecek sağlıklı işleyen okul-aile-çevre mekanizmasını oluşturabilmektedir.

Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.