III. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Sempozyumu Katılımcıları

28 Şubat 2019 13:39 Okeved 3571

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği (Okeved) olarak Antalya'da düzenlediğimiz "Dünya Değişiyor, Okulum Gelişiyor" temalı III. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Sempozyumu katılımcıları...

Dünya Değişiyor, Okulum Gelişiyor mottosuyla gerçekleştireceğimiz III. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Sempozyumumuzla gerek Dünya'dan gerekse Türkiye’den örnek farklı eğitim uygulamalarının tanıtımı eşliğinde konuya dair bir bilinçlenme ve farkındalık oluşturmayı amaçlayan uluslararası nitelikte ve Türkiye’de alanla ilgili kurum, kurucu müdür, akademisyen, öğretmen ve STK’ları bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu sempozyumda teorik bilgilerin yanı sıra Türkiye’de son yıllarda uygulanan yeni eğitim modelleri ve atölye çalışmalarıyla katılımcılarımıza farkındalık oluşturmayı hedeflemektedir. Bu sayfada düzenlediğimiz sempozyum katılımcılarımızın isimlerine ve konu başlıklarını görebilirsiniz.

 

Sempozyum detayları için lütfen tıklayınız...

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.