Eğitim Hizmetleri

Eğitim kurulumuz, alanında okul öncesi eğitime sevgisini ve emeğini harcamış uzman psikologlar, anaokulu kurucuları, anaokulu müdürleri, eğitim danışmanı gibi kişilerden oluşmaktadır.

Derneğimizde kurulmuş olan kurullardan bir diğeri eğitim kuruludur. Eğitim kurulumuz, alanında okul öncesi eğitime sevgisini ve emeğini harcamış uzman psikologlar, anaokulu kurucuları, anaokulu müdürleri, eğitim danışmanı gibi kişilerden oluşmaktadır. Kurullarımız organize bir şekilde birbirleriyle bağlantılı olarak hareket etmektedir.


Okul öncesi eğitim alanında çalışmalar yapmak, akademisyenlerle görüşmek, fikir alışverişi yapmak, okul öncesi eğitim yaklaşımlarıyla ilgili seminerler düzenlemek, öğretmen eğitimleri gerçekleştirmek, ilk yardım eğitimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Maliye Bakanlığı ve Vergi eğitimleri, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı denetim eğitimleri gerçekleştirmek gibi bir çok alanda çalışmalar yapan kurulumuz kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir.

 

Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.