Halkla İlişkiler

Derneğimizde kurulmuş olan önemli kurullardan biri de Halkla İlişkiler Kuruludur.

Derneğimizde kurulmuş olan önemli kurullardan biri de halkla ilişkiler kuruludur. Halka ilişkiler kurulumuz, alanında okul öncesi eğitime sevgisini ve emeğini harcamış uzman kişilerden oluşmaktadır. Üyeleri, iletişim alanındaki diğer meslek örgütleri ve paydaşları ile ulusal ve uluslararası meslek etiği ilkelerine, dayanışmaya, bilgi alışverişine ve etkileşime dayalı ve sürekli gelişime odaklı bir iletişim ortamı sunmak halkla ilişkiler bölümümüzün misyonudur.

 


Derneğimizin ilgili çevreleri etkilemesi ve desteğini sağlaması için yaptığı planlı girişimleri organize etmek, kurum ve ilgili çevreler arasında; iletişimi, anlamayı ve kabulü sağlayıp, sürdürmeyi sağlamak, kurumun kamuoyundaki imajının güçlendirilmesi ve prestijinin artırılmasına yönelik çalışmalar yapmak gerek dernek içinde gerekse dernek dışında okul öncesi eğitime yönelik istenilen tutum ve davranışların kazandırılmasını sağlamak halka ilişkiler kurulumuzun görevleri arasındadır.

 

Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.